info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plesinox

Çmimi:3,240.00 L

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm
Kuti x 60 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

60 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Suplement ushqimor me efekt të trefishtë në organizëm:
– ndihmon në funksionimin normal të sistemit imunitar;
– mbron qelizat nga stresi oksidativ;
– mban lëkurën dhe mukozat të shëndetshme.
Në sajë të vetive të tij mund të merret si trajtim parandalues, për shembull, në ciklet e imunoterapisë bakteriale orale (Apither Bacteriana) duke alternuar të dy trajtimet.

Plesinox 3A rrit imunitetin, në sajë të 4 komponentëve të tij:
– Ekstraktit të Polypodium leucotomos.
– Vitaminave A, C dhe selenit, të cilët kontribuojnë në funksionimin normal të sistemit imunitar.
– Vitaminës C dhe selenit, që mbrojnë qelizat nga stresi oksidativ.
– Vitaminës A me ndikim pozitiv në lëkurë dhe mukoza.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni alergjik nga ndonjëri prej përbërësve të këtij formulimi mos e konsumoni këtë suplement ushqimor.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohen të konsumohen 2 kapsula në ditë: 1 në mëngjes dhe 1 në darkë, të shoqëruara me ujë ose lëng frutash.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Polipodium Leucotomos 240mg, Vitamin A, Vitamin C and Selenium Extract of Polypodium (Polypodium leucotomos Poir.), Emulsifier (soy lecithin), coating agent (gelatin), sunflower oil (Helianthus annuus L.), humectant (glycerin), L-ascorbic acid (vitamin C), humectant ( sorbitol), partially hydrogenated soybean oil (Glycine max L.), coloring (red iron oxide), retinyl palmitate (vitamin A), hydrogenated soybean oil (Glycine max L.), emulsifier (beeswax), coloring (black iron oxide) and sodium selenite

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping