info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Playboy Lubricated Strawberry Condoms

Çmimi:L200.00L300.00

Kondomë me shije luleshtrydhe

Rifillo


Përshkrimi

Kondomë transparentë, prej gome dhe me veshje silikoni (lubrifikues). Kanë shije luleshtrydhe. Të testuar elektronikisht. Të testuar nga ISO. I nënshtrohen testimit për nitrozamina dhe proteina. Të testuar për rrjedhje mes ”Electrolyte Water Testing Equipment”. Mbrojnë nga sëmundjet seksualisht të transmetueshme dhe shtatzënitë e padëshiruara.

Përdorimi

Përdoren gjatë kryerjes së marrëdhënieve seksuale.