info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Pera e Cereali

Çmimi:450.00 L

Muhalebi me shije dardhe për foshnje mbi 4 muaj
Kuti x 250 g

Stock: Ka stok

SKU: PL130
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

250 g

Suitable For

Përshkrimi

Vakti ideal për foshnjet mbi 4 muajshe.
Tepër i shijshëm dhe me vlera të larta ushqimore.
I lehtë për t’u përgatitur.
Kremoz.
Me shije dardhe.

Nuk përmban:
– gluten;
– konservues;
– ngjyrues.

Përdorimi

Përgatitet me ujë.
Për një vakt të plotë:
– Shtoni gradualisht 3-4 lugë me pluhur në 80/100 ml ujë të nxehtë.
– Përzjejeni deri në tretje të plotë dhe në formim të një mase kremoze.
– Raporti dhe numri i lugëve mund të modifikohen në varësi të oreksit që ka fëmija.

Për një vakt të ndërmjetëm:
– Shtoni gradualisht 2 lugë me pluhur në40/50 ml ujë të nxehtë.
– Përzjejeni deri në tretje të plotë dhe në formim të një mase kremoze.

Përbërësit

latte scremato in polvere, farina di riso, pera, zucchero, maltodestrine, olio di palma sostenibile, proteine del latte, aroma naturale, calcio lattato, calcio fosfato, ferro saccarato, vitamina C, niacina, vitamina E, tiamina, riboflavina, vitamina A, vitamina B6, vitamina D

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping