info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Plasmon Biscotto dei Grandi 5 Cereali

Çmimi:351.00 L

Biskota për të rritur me 5 drithëra
270 g

Stock: Ka stok

SKU: PL133
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

270 g

Suitable For

Përshkrimi

Biskotat Plasmon synojnë t’u kthejnë dhe njëherë në periudhën e fëmijërisë.
– Shije origjinale Plasmon.
– Formulë e re me 5 drithëra.
– Porcione teke që mund t’i mbani gjithmonë me vete.

Të ruhen në një vend të freskët dhe të thatë.

Përbërësit

Cereal flour (48.1% wheat, 1.7% corn, 1.7% rice, 1.7% barley)
Sugar
Sunflower oil
Wheat starch
Wheat bran
Oat flakes (1.7%)
Barley malt extract
Skimmed milk powder
Raising agents (sodium hydrogen carbonate, ammonium hydrogen carbonate, sodium hydrogen pyrophosphate)
Aromas
salt

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping