info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

PhytoColor – Light Blonde nr 9 (e verdhë e çelur)

Çmimi:1,638.00 L1,820.00 L

Bojë flokësh me ekstrakte bimore pa amoniak

Spastroje
9
4
Brown nr9
Brown nr3
Brown nr4


Informacion shtesë

Nuanca

Blonde nr 7 (e verdhë), Brown nr. 4 (ngjyrw kafe), Dark Brown nr3 (kafe e errët), Light Blonde nr 9 (e verdhë e çelur), Light Brown nr 5 (kafe e çelët)

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Formulim, bimor që ka për qëllim t’u ofrojë flokëve:
-një ngjyrë natyrale dhe intense;
-shkëlqim dhe ushqim tw flokwve.
Mbulim total i thinjave me vetëm një aplikim.
Kombinimi i vajit jojoba me monoi, forcon fijen e flokut dhe e hidraton atë.
Ekstraktet e jujubës parandalojnë ndjesinë e diskomfortit që krijohet nga bojërat e tjera, kurse kompleksi Epaline mbron skalpin nga irritimet.
Pa PPD.
Pa resorcinol.

Përdorimi

Paketimi përmban:
-1 krem ngjyrues;
-1 shishe locion;
-1 balsam mbrojtës;
-1 palë doreza;
-instruksione.
Aplikohet në flokë të thatë, jo të larë.
Nëse është hera e parë që lyeni flokët tuaj, aplikoni bojën nga rrënja drejt majës së flokëve dhe liheni 30 minuta. Më pas bëhet larja normale e flokut.
Nëse floku është lyer më parë, aplikohet boja fillimisht në rrënjë, lihet 20 minuta, më pas aplikohet dhe në majat e flokut. Pritet 10 minuta të tjera, më pas bëhet larja e flokut.
Rekomandohet një test alergjie 48 orë para aplikimit të bojës.