info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Re30 Anti-Grey Hair Treatment Spray

Çmimi:6,500.00 L 5,525.00 L -15%

Spray për flokët kundër thinjave.
1.7 fl

Stock: Ka stok

SKU: PHY111
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Masa

1.7 fl

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

PHYTORE30 është trajtimi i parë kundër thinjave pa pigment ngjyrues.
Përbërësi kryesor Peptidi RE30 ripigmenton fibrën e flokut të thinjur që nga rrënja dhe i jep asaj fortësi.
Ky peptid ndikon në sintezën e melaninës në bulbin e fibrës së flokut.
Ekstraktet e tulipanit lejla ndikojnë në forcimin e fibrës së flokut.

Pa paraben.
Pa sulfate.
Pa silikon.
Pa pudër.

Përdorimi

Aplikoni 8-10 sprucime në mëngjes, në flokë të thatë ose të lagur.
Masazhoni butësishtskalpin pas aplikimit.
Mos e shpëlani.
Mos i lani flokët me shampo pas aplikimit.
Përdoreni çdo ditë.

Përbërësit

Aqua / Water / Eau. Alcohol Denat. Glycerin. Lecithin. Parfum / Fragrance. Phenoxyethanol. Panthenol. Pyridoxine Hcl. Decyl Glucoside. Chlorphenesin. Triethanolamine. Ethyl Ester Of Hydrolyzed Silk. Maltodextrin. Palmitoyl Tetrapeptide-20. Tulipa Gesneriana Flower Extract. Citric Acid. 1393a.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping