info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytosquam Anti-Dandruff Purifying Shampoo Oily Hair

Çmimi:2,540.00 L 2,286.00 L -10%

Shampo për flokë me zbokth të yndyrshëm
200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo kremoze 100% natyrale me veprim të dyfishtë:
-pakëson prodhimin e yndyrës;
-në sajë të kombinimit të ekstrakteve të drurit të piperit të zi dhe ekstrakteve të sophora japonica vepron kundër zbokthit dhe parandalon rikthimin e tij.
Rigjeneron barrierën e lëkurës dhe i rikthen flokëve shkëlqimin dhe vitalitetin e humbur.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, lihet për disa minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 2-3 herë në javë për 4 javë.

Përbërësit

CHELIDONIUM MAJUS EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. DECYL GLUCOSIDE. INULIN. CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. CAPRYLOYL GLYCINE. SODIUM CHLORIDE. TRIETHANOLAMINE. BUTYLENE GLYCOL. POLYQUATERNIUM-22. PROPANEDIOL. GENTIANA LUTEA ROOT EXTRACT. CITRIC ACID. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. TARAKTOGENOS KURZII SEED OIL. GLYCERIN. SODIUM LAUROYL LACTYLATE. SODIUM SHALE OIL SULFONATE. PANTHENOL. SODIUM CAPROYL LACTYLATE. COCONUT ACID. MELALEUCA ALTERNIFOLIA (TEA TREE) LEAF OIL. SODIUM PHYTATE. JUNIPERUS OXYCEDRUS WOOD OIL. MELALEUCA LEUCADENDRON CAJAPUT OIL. MENTHA PIPERITA (PEPPERMINT) OIL. ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF OIL. PIPER NIGRUM (PEPPER) FRUIT EXTRACT. SODIUM BENZOATE. SOPHORA JAPONICA FLOWER EXTRACT. INGA ALBA BARK EXTRACT. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. POTASSIUM SORBATE. METHYLISOTHIAZOLINONE. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. LIMONENE. 883A.