info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoplage Sun Protective Oil

Çmimi:2,400.00 L 2,040.00 L -15%

Vaj mbrojtës për flokët
100 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulimi ideal për zhytësit dhe kohën e plazhit.
I pasur me vaj ulliri, ky formulim ushqen flokët tuaj dhe njëkohësisht i mbron ato nga rrezatimi UV, kripa apo dhe klori.
Ruan ngjyrën e flokëve dhe u jep atyre shkëlqim.
Rezistent ndaj ujit.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë para dhe gjatë ekspozimit në diell. Riaplikohet pas notit.

Përbërësit

ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSEMARY) LEAF EXTRACT. PEG-35 CASTOR OIL. PEG-8 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. POLYQUATERNIUM-59. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL. OLIVE OIL DECYL ESTERS. PRUNUS ARMENIACA (APRICOT) KERNEL OIL. TOCOPHEROL. CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. SALIX ALBA (WILLOW) LEAF EXTRACT. SQUALENE. AQUA / WATER / EAU. CITRIC ACID. BHT. BUTYLENE GLYCOL. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. SODIUM SALICYLATE. PARFUM / FRAGRANCE. 408Z.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping