info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoplage Protective Sun Veil

Çmimi:2,260.00 L 2,034.00 L -10%

Spraj mbrojtës për flokët
125ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Spraj me një teksturë të lehtë, i padukshëm dhe plotësisht i absorbueshëm nga flokët.
Ka për qëllim të mbrojë flokët nga rrezatimi diellor dhe stresi mjedisor.
Ekstraktet e zambakut të ujit dhe vaji i bajames ushqejnë flokët dhe u japin atyre butësi.
Ekstraktet e lulediellit mbrojnë flokët nga radikalet e lira dhe ruajnë ngjyrën.
Zgjidhja e duhur për flokë plot jetë dhe shkëlqim edhe në ditët më të nxehta.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të thatë para dhe gjatë ekspozimit në diell.

Përbërësit

CALENDULA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. PEG-35 CASTOR OIL. AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. PPG-1-PEG-9 LAURYL GLYCOL ETHER. PROPYLENE GLYCOL. PEG-75 SHEA BUTTER GLYCERIDES. ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE. CAPRYLYL GLYCOL. PANTHENOL. TETRASODIUM EDTA. NELUMBO NUCIFERA FLOWER EXTRACT. CITRIC ACID. HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED EXTRACT. PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) FRUIT EXTRACT. ETHYLHEXYLGLYCERIN. BHT. PHENOXYETHANOL. SORBIC ACID. POTASSIUM SORBATE. SODIUM BENZOATE. PARFUM / FRAGRANCE. 576A.