info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytopanama Daily Balancing shampoo

Çmimi:1,720.00 L 1,548.00 L -10%

Shampo për flokë të yndyrshëm
250ml

Stock: Ka stok

SKU: 002466
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Shampo që ka për qëllim të pastrojë skalpin dhe rregullojë prodhimin e yndyrës.
Ekstraktet e bimës quillaja bark, me veti shkumuese dhe astrigjente, eleminojnë sasinë e tepërt të yndyrës së prodhuar nga skalpi, kurse ekstraktet e piperit sichuan i ofrojnë formulimit veti qetësuese dhe balancuese.
I përshtatshëm për flokë të yndyrshëm.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet më ujë të bollshëm.
Mund të përdoret çdo ditë.

Përbërësit

AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. COCAMIDOPROPYL HYDROXYSULTAINE. QUILLAJA SAPONARIA BARK EXTRACT. GLYCERIN. DISODIUM UNDECYLENAMIDO MEA-SULFOSUCCINATE. PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE. LACTITOL. POTASSIUM UNDECYLENOYL HYDROLYZED SOY PROTEIN. XYLITOL. SODIUM CHLORIDE. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. PEG-7 GLYCERYL COCOATE. CHLORPHENESIN. P-ANISIC ACID. CITRIC ACID. COCONUT ACID. PARFUM / FRAGRANCE. POLYQUATERNIUM-7. OLEYL ALCOHOL. ZANTHOXYLUM BUNGEANUM FRUIT EXTRACT. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. 369C.