info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytomillesime Color Enhancing Mask

Çmimi:5,300.00 L 4,770.00 L -10%

Maskë për flokë të lyer
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Flokët e sapolyer kanë një shkëlqim të veçantë.
Me larjen e flokut ngjyra fillon të zbehet dhe po ashtu shkëlqimi.
Maska ka për qëllim:
-të ruajë ngjyrën;
-të lehtësojë stilimin e flokëve;
-të riparojë dhe ushqejë flokët, në sajë të pranisë së vajit të arganit;
-t’u rikthejë flokëve shkëlqimin.
Flokët ruajnë ngjyrën, shkëlqimin dhe janë lehtësisht të stilueshëm.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë pasi janë larë paraprakisht, lihet disa minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

HIBISCUS SABDARIFFA FLOWER EXTRACT. PYRUS MALUS (APPLE) FRUIT WATER. CETEARYL ALCOHOL. CETYL ALCOHOL. AQUA / WATER / EAU. GLYCERIN. BEHENTRIMONIUM CHLORIDE. HYDROXYETHYLCELLULOSE. PHENOXYETHANOL. PARFUM / FRAGRANCE. PYRUS MALUS (APPLE) FLOWER WATER. ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL. CETRIMONIUM CHLORIDE. HYDROGENATED ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL. CHLORPHENESIN. POLYQUATERNIUM-53. CITRIC ACID. MALUS DOMESTICA FRUIT EXTRACT. SODIUM BENZOATE. ORYZA SATIVA (RICE) SEED PROTEIN. HYDROLYZED CERATONIA SILIQUA SEED EXTRACT. PHYTIC ACID. TETRASODIUM EDTA. POTASSIUM SORBATE. ORYZA SATIVA (RICE) EXTRACT. ZEA MAYS (CORN) STARCH. GLUCONOLACTONE. TOCOPHEROL. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. POLYQUATERNIUM-7. CITRONELLOL. 1315B.