info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Shampoo

Çmimi:2,400.00 L 2,160.00 L -10%

Shampo për flokë të thatë dhe të dëmtuar
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo kremoze, që pastron flokët dhe në të njëjtën kohë i ushqen ato.
Rigjeneron barrierën hidrolipidike të lëkurës, rigjeneron fijet e dëmtuara të flokut, rrit elasticitetin dhe fortësinë e tyre.
Zgjedhja e duhur për flokë të dëmtuar dhe të thatë.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet për disa minuta dhe më pas shpëlahet më ujë të bollshëm.

Përbërësit

PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. COCAMIDOPROPYL BETAINE. PROPANEDIOL. GLYCERIN. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. PEG-15 COCOPOLYAMINE. POLYACRYLATE-33. SODIUM CHLORIDE. OLETH-5. POUTERIA SAPOTA SEED BUTTER. MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL. POLYQUATERNIUM-10. ISOSTEARAMIDE MIPA. GLYCOL DISTEARATE. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. CITRIC ACID. LAURETH-4. TRIETHANOLAMINE. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. COCONUT ACID. ADANSONIA DIGITATA SEED OIL. LAURYL PYRROLIDONE. PANTHENOL. SACCHARIDE ISOMERATE. GLYCERYL LAURATE. SODIUM PHYTATE. STYRENE/ACRYLATES COPOLYMER. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. SODIUM CITRATE. BENZOIC ACID. TOCOPHEROL. MALTODEXTRIN. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. SODIUM BENZOATE. PHENOXYETHANOL. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. METHYLISOTHIAZOLINONE. CI 75470 / CARMINE. PARFUM / FRAGRANCE. 1197Z.