info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytokeratine Extreme Exceptional Mask

Çmimi:6,200.00 L 5,580.00 L -10%

Maskë riparuese për flokë shumë të dëmtuar dhe të thatë 200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i krijuar posaçërisht për të transformuar flokët e dëmtuar dhe të thatë.
Keratina, depërton në thellësi të flokut dhe e rigjeneron atë.
Kombinimi i gjalpit saponata me vajit baobab, rigjeneron barrierën hidrolipidike dhe ushqen flokët tuaj.
Me vetëm disa aplikime dhe floku më i dobët, më poroz, më i dëmtuar rifiton elasticitetin, fortësinë, butësinë dhe shkëlqimin.

Përdorimi

Rekomandohet të aplikohet maska në flokë të njomë, 1-2 herë në javë.
Për flokë normalë lihet 2-5 minuta dhe më pas shpëlahet, kurse për flokë të thatë dhe shumë të thatë lihet 10 minuta dhe më pas shpëlahet.

Përbërësit

PAEONIA OFFICINALIS FLOWER EXTRACT. CETEARYL ALCOHOL. ISODECYL NEOPENTANOATE. DICETYLDIMONIUM CHLORIDE. STEARYL ALCOHOL. DISTEARYLDIMONIUM CHLORIDE. POUTERIA SAPOTA SEED BUTTER. AQUA / WATER / EAU. DIPALMITOYLETHYL HYDROXYETHYLMONIUM METHOSULFATE. MAURITIA FLEXUOSA FRUIT OIL. ISOPROPYL ALCOHOL. CETEARETH-33. GLYCERYL STEARATE. PARFUM / FRAGRANCE. CETEARETH-20. POLYQUATERNIUM-10. ADANSONIA DIGITATA SEED OIL. PANTHENOL. HYDROLYZED CORN PROTEIN. HYDROLYZED SOY PROTEIN. HYDROLYZED WHEAT PROTEIN. TOCOPHEROL. GLYCINE SOJA (SOYBEAN) OIL. PHENOXYETHANOL. CITRIC ACID. TETRASODIUM EDTA. CI 75470/CARMINE. MALTODEXTRIN. METHYLCHLOROISOTHIAZOLINONE. METHYLISOTHIAZOLINONE. 1198A.