info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytoelixir Intense Nutrition Mask

Çmimi:6,060.00 L 5,454.00 L -10%

Maskë ushqyese për flokë shumë të thatë 200ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Specific For

Action

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Zgjidhja e duhur për flokë shumë të thatë dhe të dëmtuar.
Dylli, që vjen nga lulja e narcisit ushqen deri në thellësi flokët tuaj.
Vaji macadamia, në sajë të acideve yndyrore që përmban, ushqen flokët e thatë dhe iu ofron atyre shkëlqim.
Maska është formuluar në mënyrë të tillë, që ofron çlirim të ngadalshëm të përbërësve të saj, duke parandaluar tharjen e mëtejshme të flokëve.
Flokët rifitojnë butësinë dhe bëhen lehtësisht të stilueshëm.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë. Lihet për rreth 2-5 minuta dhe shpëlahet me ujë të bollshëm. Për flokë shumë të thatë lihet 10 minuta.
Për një ushqyerje më të thellë të flokëve, rekomandohet të aplikohet së bashku me vajin Phytoelixir një herë në javë.

Përbërësit

SAPONARIA OFFICINALIS LEAF/ROOT EXTRACT. ZEA MAYS (CORN) GERM OIL. GLYCERIN. CETEARYL ALCOHOL. CETYL PALMITATE. BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER. BEHENTRIMONIUM METHOSULFATE. GLYCERYL STEARATE. PEG-100 STEARATE. COCOS NUCIFERA (COCONUT) OIL. MACADAMIA TERNIFOLIA SEED OIL. NARCISSUS POETICUS FLOWER WAX. POLYQUATERNIUM-37. ZEA MAYS (CORN) OIL. PARFUM / FRAGRANCE. XYLITYLGLUCOSIDE. AQUA / WATER / EAU. ANHYDROXYLITOL. PHENOXYETHANOL. CHLORPHENESIN. HYDROXYETHYLCELLULOSE. XYLITOL. CORYLUS AVELLANA (HAZEL) SEED OIL. TOCOPHEROL. POLYGLYCERYL-3 DISTEARATE. POLYSORBATE 60. CITRIC ACID. MYRISTIC ACID. PALMITIC ACID. STEARIC ACID. GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE. BENZYL ALCOHOL. POTASSIUM SORBATE. TRITICUM VULGARE (WHEAT) FLOUR LIPIDS. BETA-CAROTENE. 1238A.