info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytodensia Shampoo

Çmimi:2,100.00 L 1,890.00 L -10%

Shampo për flokë të dobët dhe të hollë
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Shampo shkumuese, për flokë të dobët dhe të hollë.
Pastron flokun dhe i rikthen volumin, shkëlqimin dhe butësinë e munguar.
Kombinimi i acidit hialuronik me ekstraktet e vernonës, ekstraktet e rrushit dhe kolagjenin forcojnë fijet e flokut dhe i hidratojnë ato.
Pa sulfate.

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, masazhohet, lihet për 2-3 minuta, më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

SILYBUM MARIANUM FRUIT EXTRACT. AQUA / WATER / EAU. COCAMIDOPROPYL BETAINE. SODIUM LAUROYL SARCOSINATE. INULIN. DISODIUM COCOAMPHODIACETATE. POLYACRYLATE-33. SODIUM CHLORIDE. GLYCERIN. ACACIA SEYAL GUM EXTRACT. VERNONIA APPENDICULATA LEAF EXTRACT. VITIS VINIFERA (GRAPE) JUICE EXTRACT. GLYCOL DISTEARATE. POLYQUATERNIUM-10. CITRIC ACID. ISOSTEARAMIDE MIPA. TRIETHANOLAMINE. LAURETH-4. COCO-GLUCOSIDE. GLYCERYL OLEATE. COCONUT ACID. LAURYL PYRROLIDONE. SODIUM SALICYLATE. POLYQUATERNIUM-7. SODIUM PHYTATE. GLYCERYL LAURATE. PROPANEDIOL. HYDROLYZED HYALURONIC ACID. TOCOPHEROL. HYDROGENATED PALM GLYCERIDES CITRATE. LECITHIN. ASCORBYL PALMITATE. PHENOXYETHANOL. SODIUM BENZOATE. POTASSIUM SORBATE. PARFUM / FRAGRANCE. 1128Z.