info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Phyto Phytodensia Set Promocional

Çmimi:5,600.00 L

SKU: phytobundle02
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Phyto Phytodensia Plumping Mask

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Phyto Phytodensia Shampoo

Brand

Formulation

Hair Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional për flokë të hollë me efekt densifikues.

Bli Phytodensia Mask 175 ml dhe përfito falas Phytodensia Plumping Shampoo 200 ml

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping