info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Sale!

Phyto Phytocyane Densifying Treatment Shampoo

Çmimi:L1,830.00 L1,372.50 -25%

Shampo trajtuese për flokë të dobët 250ml

Stock: 4 in stock

Additional information

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për flokë të hollë dhe të dobët.
Përmban:
-ginkgo biloba, që forcon flokët;
-ekstraktet e cinchona bark, me veti stimuluese.
Shampoja stimulon rritjen e flokut, i rikthen volumin, fortësinë dhe gjallërinë.

Përdorimi

Aplikohet në skalpin e njomë, masazhohet, lihet për 2 minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Cinchona Succirubra Bark Extract, Water (Constitutive Des Matières Premières), Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Lauryl Glucoside, Peg-200 Hydrogenated Glyceryl Palmate, Peg-7 Glyceryl Cocoate, Hydrolyzed Wheat Protein Pg-Propyl Silanetriol, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Panthenol, Fragrance, Glycerin, Potassium Sorbate, Pyridoxine Hcl, Sodium Chloride, Tromethamine, Phenoxyethanol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Citric Acid, Tetrasodium Edta, Sodium Benzoate.