info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Phyto Phytocolor – Strawberry Blond nr 8CD (e verdhë në të kuqërremtë)

Çmimi:1,755.00 L1,820.00 L

Bojë flokësh me ekstrakte bimore ngjyruese

Spastroje
1
8
12
13
7


Informacion shtesë

Nuanca

Biondo chiaro nr 8 (e verdhë e çelët), Biondo dorato nr 7D (e verdhë), Biondo Scuro nr 6 ( e verdhë e errët), Blonde nr 7 (e verdhë), Brown (kafe), Chocolate Brown nr 4MC (kafe në çokollatë), Cool Blonde nr 7PG (ngjyrë lajthie), Dark Coppery Blond nr 6C (ngjyrë bakri e errët), Light Brown nr 5 (kafe e çelët), Light Chestnut Brown nr 4M (kafe në çokollatë e çelur), Light Golden Chestnut nr 4D (gështenjë e çelët ), Nero nr 1 (e zezë), Strawberry Blond nr 8CD (e verdhë në të kuqërremtë)

Brand

Formulation

Hair Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim në formën e një kremi vajor me pigmente vegjetale, i përshtatshëm për t’u përdorur në çdo lloj floku.
Ofron një nuancë natyrale dhe mbulon thinjat që me aplikimin e parë.
Konceptuar si një trajtim për flokët, boja nuk shkakton irritime të skalpit dhe minimizon riskun për shfaqjen e alergjive.
Ushqen flokun dhe i dhuron shkëlqim.
Ngjyra zgjat në kohë.
I lehtë për t’u aplikuar.
Pa rezorcinol.
Pa parabene.

Përdorimi

Paketimi përmban:
-1 krem ngjyrues;
-1 shishe locion;
-1 balsam mbrojtës;
-1 palë doreza;
-instruksione.
Aplikohet në flokë të thatë, jo të larë.
Nëse është hera e parë që lyeni flokët tuaj, aplikoni bojën nga rrënja drejt majës së flokëve dhe liheni 30 minuta. Më pas bëhet larja normale e flokut.
Nëse floku është lyer më parë, aplikohet boja fillimisht në rrënjë, lihet 20 minuta, më pas aplikohet dhe në majat e flokut. Pritet 10 minuta të tjera, më pas bëhet larja e flokut.
Rekomandohet një test alergjie 48 orë para aplikimit të bojës.