info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Echinacea Forte Syrup

Çmimi:1,900.00 L 1,615.00 L -15%

Shurup me echinacea për mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes
150 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Suitable For

Përshkrimi

Lodhja, stresi, ndryshimet klimaterike janë faktorë që mund të ndikojnë negativisht në imunitet dhe mirëqenien e përgjithshme.
Echinacea Forte Syrup kombinon një sërë ekstrakte bimësh me qëllim që të:
– rritin imunitetin;
– të ndikojne pozitivisht në mirëqenien e rrugëve të frymëmarrjes.

Krahas konsumimit të këtij suplementi mundohuni të qëndroni shtrirë, të çlodheni, të flini gjumë mjaftueshëm, të hani shëndetshëm dhe të kryeni aktivitet fizik në ajër të pastër.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë ose ushqeni me gji mos përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Tundeni flakonin përpara çdo përdorimi.
Të rriturit mund të konsumojnë 15 ml shurup, 2 deri në 3 herë në ditë.
Fëmijët mbi 12 vjeç mund të konsumojnë 5 ml shurup, deri në 3 herë në ditë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

wheat syrup*, echinacea purpurea (flowering above ground part) juice (Echinacea purpurea)* (16%), hydroalcoholic extract: rock rose* (15%), elderberry* (11.1%), elderflower* (5.5%), lemon juice concentrate*, eastern purple coneflower (root) hydroalcoholic extract (Echinacea purpurea)* (4%). *organic culture

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping