info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Physalis Curcum Actif

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Suplement ushqimor me kurkuma, me një sërë përfitimesh për organizmin
Kuti x 30 tableta

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

30 tableta

Suitable For

Përshkrimi

Physalis Curcum Actif është një suplement ushqimor që përmban 400 mg Longvida, një kompleks kurkuminoin patentë, tepër i studiuar.
Ky kompleks mundëson që kurkumina të jetë 95 herë më shumë e disponueshme në organizëm, në krahasim me format normale.
Qëndron në organizëm rreth 24 orë.

Curcuma longa është një erëz, me një sërë përfitimesh në organizëm:
– shton fleksibilitetin e artikulacioneve;
– favorizon tretjen;
– ka ndikim pozitiv në mëlçi;
– shton imunitetin;
– ka ndikim pozitiv në lëkurë;
– ndikon pozitivisht në funksionimin normal të sistemit nervor.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse keni probleme me mëlçinë, lëngun biliar apo jeni duke konsumuar medikamente, këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të konsumoni këtë suplement ushqimor.
Këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi nëse jeni duke përdorur medikamente me veprim antikoagolant.
Nuk duhet të përdoret gjatë shtatzënisë dhe ushqyerjes me gji.
Mund të përmbajë sojë.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 tabletë në ditë.
Tableta merret gjatë vaktit ushqimor, e shoqëruar me një gotë ujë.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

gum arabic, turmeric extract (45%), rice flour (Oryza sativa), fully hydrogenated rapeseed oil (Brassica napus), gelling agent: hydroxypropyl methylcellulose, emulsifier: glycerol.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping