info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • 10-18 SHTATOR 15% ULJE Suplementet për fëmijë | 10% ULJE Suplementet për të rritur | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Philips Avent Ultra Air Soother Biberon i gënjeshtërt

Çmimi:1,030.00 L

Biberon i gënjeshtërt për fëmijë 0-6 muajsh
Kuti x 2 copë

Spastroje
rozë/portokalli
e verdhë/blu


SKU: AVE0159V
Etiketa: ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

2 biberonë

Material

Mosha

Suitable For

Nuanca

e verdhë/blu, rozë/portokalli

Përshkrimi

Biberon i gënjeshtërt me formë ortodontike.
I përshtatshëm për lëkurën delikate të foshnjes.

Karakteristikat:
– i pajisur me 4 vrima që mundësojnë ajrosjen e lëkurës;
– e le lëkurën të thatë, pra parandalon irritimin e saj;
– me formë të rrumbullakët në cepa që mos irritojë lëkurën.

Biberoni i gënjeshtërt Avent ka formë të ngjashme me formën e gjoksit.
Nuk përmban bisfenole A.
Mund të sterilizohet në mikrovalë.
Mjaftojnë 3 minuta për t’u sterilizuar.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping