info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Pharmatheiss Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Çmimi:L975.00

Lip me acid hialuronik për buzë më të plota

Rifillo


Përshkrimi

Gjatë viteve, buzët ndryshojnë dhe në sipërfaqen e tyre nisin të shfaqen rrudha të imëta.

Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve siguron buzë të buta, me më shumë volum, duke vepruar si filler dermal që depërton në lëkurë, rrit volumin e buzëve dhe njëkohësisht i ushqen dhe zbut ato.

E disponueshme në dy nuanca delikate me shkëlqim.

Përdorimi

Aplikoni të paktën dy herë në ditë mbi buzë, me anë të sfugjerit të posatçëm.