info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Për shkak të situatës së pandemisë së Covid-19, dërgesat në Kosovë janë pezulluar, deri në një njoftim të dytë.

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Çmimi:L1,480.00

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS

6 ml + 7 ml

This product is currently out of stock and unavailable.


Additional information

Nuanca

Marsala, Rosé

Brand

Action

Formulation

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Mascara Med XL Volume

Rimeli Mascara Med XL Volume kujdeset për qerpikët tuaj.

Falë formulës së pasur me acid hialuronik, ushqen dhe nxit rritjen e tyre.

U jep qerpikëve ngjyrë të zezë intensive.

Qerpikë më të plotë, me më shumë volum dhe pamje magjepëse.

I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe persona që përdorin lente kontakti.

Pa aromë. Pa parabene. Pa prostagjandina.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

 

 

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Gjatë viteve, buzët ndryshojnë dhe në sipërfaqen e tyre nisin të shfaqen rrudha të imëta.

Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve siguron buzë të buta, me më shumë volum, duke vepruar si filler dermal që depërton në lëkurë, rrit volumin e buzëve dhe njëkohësisht i ushqen dhe zbut ato.

E disponueshme në dy nuanca delikate me shkëlqim.

Përdorimi

Mascara Med XL Volume

Aplikoni çdo ditë rimelin në qerpikë, në pjesën e sipërme e të poshtme të syrit, me lëvizje diagonale të furçës (zig-zag), në mënyrë që qerpikët të ndahen nga njëri-tjetri.

 

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Aplikoni të paktën dy herë në ditë mbi buzë, me anë të sfugjerit të posatçëm.