info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Pharmatheiss Mascara Med XL Volume + Pharma Hyaluron Volume Lip Booster DHURATË

Çmimi:1,480.00 L 1,036.00 L -30%

Rimel  për qerpikë të fortë & me volum + lip me acid hialuronik për buzë më të plota FALAS

6 ml + 7 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Action

Formulation

Specific For

,

Suitable For

Përshkrimi

Mascara Med XL Volume

Rimeli Mascara Med XL Volume kujdeset për qerpikët tuaj.

Falë formulës së pasur me acid hialuronik, ushqen dhe nxit rritjen e tyre.

U jep qerpikëve ngjyrë të zezë intensive.

Qerpikë më të plotë, me më shumë volum dhe pamje magjepëse.

I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe persona që përdorin lente kontakti.

Pa aromë. Pa parabene. Pa prostagjandina.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

 

 

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Gjatë viteve, buzët ndryshojnë dhe në sipërfaqen e tyre nisin të shfaqen rrudha të imëta.

Hyaluron Volume Lip Booster ju jep buzëve një pamje më të plotë dhe joshëse. Kombinimi i acidit hialuronik dhe lipideve siguron buzë të buta, me më shumë volum, duke vepruar si filler dermal që depërton në lëkurë, rrit volumin e buzëve dhe njëkohësisht i ushqen dhe zbut ato.

E disponueshme në dy nuanca delikate me shkëlqim.

Përdorimi

Mascara Med XL Volume

Aplikoni çdo ditë rimelin në qerpikë, në pjesën e sipërme e të poshtme të syrit, me lëvizje diagonale të furçës (zig-zag), në mënyrë që qerpikët të ndahen nga njëri-tjetri.

 

Pharma Hyaluron Volume Lip Booster

Aplikoni të paktën dy herë në ditë mbi buzë, me anë të sfugjerit të posatçëm.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping