info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pharmatheiss Eyelash Booster + Mascara Med XL DHURATË

Çmimi:2,925.00 L

Serum stimulues i rritjes natyrale të qerpikëve + Rimel për qerpikë të fortë & me volum FALAS

2.7 ml + 6 ml

Stock: S’ka stok

SKU: 0044958477/1
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

,

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Set dhuratë!

Bli Eyelash Booster dhe përfito FALAS Mascara Med XL Volume.

 

Eyelash Booster

Eyelash Booster nxit rritjen natyrale të qerpikëve dhe zgjat ciklin e rritjes së tyre.

Acidi hialuronik në përmbajtje dhe provitamina B5 (panthenol) i sigurojnë lëkurës hidratim dhe nxisin rritjen e qerpikëve që duken më të shëndetshëm. Folikuli i qerpikut ushqehet dhe stimulohet gjatë gjithë periudhës së aplikimit. Rezultati: qerpikë më të gjatë, më të fortë e më të dendur.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

I përshtatshëm edhe për përdoruesit e lenteve.

Pa silikon, pa konservues, pa prostaglandina.

 

Mascara Med XL Volume

Rimeli Mascara Med XL Volume kujdeset për qerpikët tuaj.

Falë formulës së pasur me acid hialuronik, ushqen dhe nxit rritjen e tyre.

U jep qerpikëve ngjyrë të zezë intensive.

Qerpikë më të plotë, me më shumë volum dhe pamje magjepëse.

I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe persona që përdorin lente kontakti.

Pa aromë. Pa parabene. Pa prostagjandina.

Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Eyelash Booster

Aplikohet serumi, nëpërmjet aplikatorit, një herë në ditë, në qerpikë të pastruar.

Vendoset përgjatë linjës së qerpikëve të sipërm (direkt në rrënjët e tyre).

Serumi mund të përdoret gjithashtu për vetullat.

Për rritje maksimale, serumi duhet të përdoret çdo ditë, për një periudhë 6-8 javë.

Pasi të arrihet rezultati i dëshiruar, përdorimi mund të reduktohet në 1 – 2 herë në javë.

Mascara Med XL Volume

Aplikoni çdo ditë rimelin në qerpikë, në pjesën e sipërme e të poshtme të syrit, me lëvizje diagonale të furçës (zig-zag), në mënyrë që qerpikët të ndahen nga njëri-tjetri.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping