info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

PharmaLead Propolis Plus Kids Oral Spray

Çmimi:800.00 L

Spraj për fytin për fëmijë, me mjaltë Manuka dhe probiotikë
Flakon x 30 ml

Stock: Ka stok

SKU: PHL01
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Lactose Gluten

,

Masa

30 ml

Suitable For

Përshkrimi

Spraj fyti për fëmijë me mjaltë Manuka dhe probiotikë.

Ka veti:
– të qetësojë dhimbjen e fytit;
– të lehtësojë kollën.

Përmban sheqer organik.
Nuk përmban:
– alkool;
– gluten;
– laktozë;
– ngjyrues.

Me shije të mollës jeshile.
Suplement i përshtatshëm për t’u përdorur nga fëmijët mbi 3 vjeç.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.

Përdorimi

Aplikoni 3-4 spraj në fytin e fëmijëve tuaj, 3 herë në ditë.
Pas hapjes ruhet në frigorifer.

Përbërësit

Vitamin C 15mg (19% Σ.Η.Π*), Propolis dry extract, std 3% Polyphenols – Manuka Honey, std 25% Polyphenols 2mg**, Althea extract 1mg, Zinc (as Zinc gluconate) 0,28mg (2,8% Σ.Η.Π*), Ivy extract 0.14mg, Bacillus coagulans – Bacillus subtilis -Bacillus licheniformis 1.65mg.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping