info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Pampers Fresh Clean Baby Wipes

Çmimi:150.00 L

Letra të lagura për bebe, të përshtatshme edhe për fytyrën & duart.

Paketim x 52 copë

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Përshkrimi

Pecetat Pampers Baby përbëhen nga  një pëlhurë e  butë dhe pastrojnë duke lwnw një aromë të lehtë të freskët.

Formula unike me bazë uji mbron pH natyral të lëkurës më mirë se pambuku dhe uji, në mënyrë që edhe lëkura më e ndjeshme të jetë e pastër dhe e mbrojtur nga acarimi.

Të dizajnuara duke pasur parasysh lëkurën delikate të foshnjave, këto peceta përmbajnë 0% alkool dhe ngjyrues.

Të përshtatshme edhe për pastrimin e fytyrës dhe duarve.

Të testuara dermatologjikisht në lëkurë të ndjeshme.

 

Përdorimi

Aplikim në lëkurë me qëllim pastrimin e saj.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping