info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Palmer’s Coconut Oil Balm

Çmimi:950.00 L

Balsam hidratues dhe ushqyes për trupin
100 g

Stock: Ka stok

SKU: PALM43
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

100 g

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Hidratoni thellësisht lëkurën tuaj me balsamin Palmer’s.
Kombinon vajin ekstra të virgjër të bimës së kokosit me ekstraktet e kafes jeshile me qëllim që të hidratojë dhe zonat më të thata të lëkurës.
I çertifikuar për përmbajtjen e vajit të kokosit ekstra të virgjër.
Ofron hidratim për 48 orë.
I përshtatshëm për t’u përdorur edhe nga veganët.

Përdorimi

Aplikojeni balsamin në zonat e thata dhe të dehidratuara të lëkurës.
Nuk shkrin.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping