info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Oral-B Star Wars Replacement Brush Head

Çmimi:1,000.00 L

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B për fëmijë
Kuti x 2 koka zëvëndësuese

Stock: Ka stok

SKU: 4498640
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

2 koka zëvëndësuese

Suitable For

Përshkrimi

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B për fëmijë mbi 3 vjeç.
E dizenjuar specifikisht për gojën e vogël të fëmijëve.
Mundëson një pastrim të plotë dhe një higjienë orale korrekte.

E rekomanduar nga dentistët në të gjithë botën.
Inkurajon fëmijët për të larë dhëmbët, pasi ka një dizajn tepër të pëlqyeshëm prej tyre.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping