info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Oral-B Sensitive Clean Replacement Brush Head

Çmimi:1,140.00 L

Koka zëvëndësuese për furçat elektrike Oral-B
Kuti x 2 koka zëvëndësuese

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

2 koka zëvëndësuese

Suitable For

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për një higjienë orale korrekte nëse keni gingiva të ndjeshme apo momentalisht të inflamuara.
Koka e furçës ka fije shumë të buta, ideale për pastrimin e zonave më sensitive.
Koka e furçës është e rrumbullakët me qëllim që të pastrojë plotësisht të gjithë kavitetin oral.

E pershtashme për t’u përdorur me furçat Oral-B Genius X, Genius 8000, Oral-B PRO 7000, 6000, 5000, 3000 dhe 1000, dhe Oral-B Vitality.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping