info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

OneTouch Delica Lancets

Çmimi:430.00 L

Gjilpëra shpuese për aparatet e glicemisë OneTouch
Kuti x 100 gjilpëra

SKU: 5476
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

100 gjilpëra shpuese

Suitable For

Përshkrimi

Gjilpërat shpuese OneTouch janë të përshtatshme për t’u përdorur me aparatet OneTouch Delica Plus.
Kanë majë të hollë dhe janë të veshura me silikon me qëllim që të rrëshqasin lehtësisht në lëkurë.
Mundësojnë shpim pa dhimbje.

Përdorim tepër i lehtë.

Përdorimi

Gjilpëra vendoset në brendësi të shpuesit, karikohet dhe më pas bëhet matja e glicemisë.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping