info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Nuxe Set Very Rose

Çmimi:2,300.00 L

Bli shkumën pastruese nga gama Very Rose dhe merr FALAS balsamin e buzëve

SKU: bundlenuxe11
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

15 g, 150 ml

Skin Type

Formulation

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Nuxe Very Rose Mousse Aérienne Nettoyante

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Suitable For

,

Specific For

Nuxe Very Rose Lip Balm

Action

Brand

Formulation

Masa

15 g

Specific For

Suitable For

,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping