info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub & Gel Nettoyant Free

Çmimi:5,100.00 L 3,200.00 L -37%

Bli skrabin e butë eksfoljues për trupin me mjaltë dhe përfitoni xheli pastrues për fytyrën Falas

SKU: bundle07
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Reve de Miel Deliciosly Nourishing Body Scrub

Action

,

Brand

Formulation

Masa

175 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Nuxe Reve de Miel Gel Nettoyant et Demaquillant Visage

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping