info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Reve de Miel Crème Mains & Baume Levres Falas

Çmimi:3,000.00 L 1,800.00 L -40%

Bli kremin ushqyes për duart 50 ml dhe balsamin riparues për buzët 15 g me 40% ulje

Informacion shtesë

Brand

Masa

15 g, 50 ml

Skin Type

Formulation

,

Specific For

,

Suitable For

, ,

Nuxe Reve de Miel Baume Levres Ultra Nourrisant et Reparateur

Action

Brand

Formulation

Masa

15 g

Suitable For

, ,

Specific For

Nuxe Reve de Miel Crème Mains et Ongles

Action

Brand

Formulation

Masa

100 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

, ,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping