info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Men SET

Çmimi:6,600.00 L 3,960.00 L -40%

Set promocional për meshkuj (40% ulje)

Xhel rroje kundër irritimit + Balsam pas rroje + Deodorant anti-djersë 50 ml

SKU: bundle06
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Suitable For

Nuxe Men Gel De Rasage Anti-Irritations

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Men Baume Apres-Rasage Multi-Function

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Men Déodorant Protection 24h

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Përfito 40% ULJE për rutinën ideale për meshkuj:

 1.  Nuxe Men Gel de rasage anti-irritation –
 2. Nuxe Men Baume Apres-Rasage –
 3. Nuxe Men Deodorant Protection 24 H – 50 ml
 4. Çantë dhuratë.

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping