info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Creme Prodigieuse Boost & Masque SOS Hydratant Falas

Çmimi:7,800.00 L 4,700.00 L -39%

Bli kremin anti-moshë për fytyrën dhe përfito maskën ultra hidratuese Falas

Informacion shtesë

Brand

Masa

175 ml

Skin Type

Nuxe Creme Prodigieuse Boost Creme Soyeuse

Action

Brand

Formulation

Masa

40 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

, ,

Nuxe Crème Fraiche de Beaute Masque SOS Hydratant

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Suitable For

, ,

Specific For

, ,

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping