info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Body Summer Set

Çmimi:8,600.00 L 6,020.00 L -30%

Blini 3 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE

 

Informacion shtesë

Brand

Formulation

, ,

Masa

100 ml, 150 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Nuxe Reve de The Gommage Granité Ressourçant

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Refreshing Deodorant 24HR Reve de The

Action

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Body Exalting Fragrant Water Rêve de Thé

Brand

Formulation

Masa

100 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Set promocional me produkte trupi Reve de The

Seti përmban :

 • 1 ujë të parfumuar Nuxe Reve de The 100 ml
 • 1 eksfoljues për trupin Nuxe Reve de The 150 ml
 • 1 anti-djersë roll-on Nuxe Reve de The 50 ml
 • 1 shishe uji Nuxe dhuratë

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping