info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Nuxe Body Summer Set 3

Çmimi:6,700.00 L 4,690.00 L -30%

Blini 2 produkte për trupin Reve de The me 30% ulje dhe përfitoni FALAS 1 shishe uji NUXE

 

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Specific For

Suitable For

Nuxe Reve de The Crème Raffermissante Tonifiante

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Nuxe Reve de The Gelée de Douche Ressourçante

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Set promocional me produkte trupi Reve de The !

Seti përmban :

 • 1 xhel dushi për trupin Nuxe Reve de The 200 ml
 • 1 krem tonifikues dhe  hidratues për trupin Nuxe Reve de The 200 ml
 • 1 shishe uji Nuxe dhuratë

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping