info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Uljet e nxehta të verës| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

NUK Shishe qelqi Nature Sense

Çmimi:

Shishe qelqi me kokë silikoni për fëmijë 0-6 muajsh
240 ml

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Masa

240 ml

Material

,

Mosha

Suitable For

,

Përshkrimi

NUK ka krijuar linjën Nature Sense, e cila lejon që foshnjat të shijojnë një ndjenjë të njohur kur pijnë qumësht, ndjenjë të njëjtë me atë të përftuar gjatë gjidhënies.

Karakteristikat e kokës së biberonit:
• Vrima të vogla të modeluara si kanalet e qumështit në gjirin e nënës, që sigurojnë një rrjedhje të qetë dhe natyrale.
• Kokë tepër e butë, e cila është fleksibël dhe përshtatet në gojë në një mënyrë të ngjashme me thithkën e nënës.
• Buzë e gjerë, fleksibël – pjesa mbështetëse të jep një ndjenjë të njohur, si ajo e gjirit të nënës.
• Valvul inovative NUK Anti Kolik që lejon lëngun të rrjedhë vazhdimisht dhe ndihmon në parandalimin e thithjes së ajrit duke shmangur shqetësimet.
• Material plastikë polipropileni, i cili është transparent, i fortë dhe mund të përdoret edhe për ngrirjen e qumështit apo ushqimit.

I disponueshëm në disa ngjyra dhe dizajne.
Shishja e biberonit është qelq dhe ka një kapacitet 240 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Price
 • Stock
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Krahaso