info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Solutions Ultrasonic Faux Wood Grain Oil Diffuser

Çmimi:7,720.00 L 6,948.00 L -10%

Difuzor ambjenti me ultratinguj me
dizajn druri

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Përshkrimi

Difuzor atraktiv, me formën e
një luleje dhe veshje druri, që përdor ultratingujt dhe mund të mbahet lehtësisht si në zyrë, ashtu dhe në shtëpitë tuaja.
Nuk përdor nxehtësi, çka bën që vajrat esencialë të ruajnë vetitë e tyre dhe të mos humbasin integritetin.
Përdoret vetëm me ujë dhe vajra esencialë.
Pastrohet me lehtësi.
Punon për 8 orë dhe më pas fiket në mënyrë automatike.
Difuzori ka një veshje prej druri dhe është i pajisur me drita që natën ndryshojnë ngjyrën: blu, e kuqe, jeshile.
Mënyra e përzjerjes: On/Off
Gjendja e dritave: Off ose ndryshim i ngjyrave gjatë natës
Kapaciteti: 500ml / 17 FL OZ
Përmasat: 8 H x 5″ ë
Voltazhi: 100 – 240 V
Prodhuar në Kinë

Përdorimi

Përzihen 500 ml ujë me 5 pika nga vaji esencial i dëshiruar dhe vendoset në prizë.
Për një aromë më të fortë shtohen më shumë pika.
Pajisja fiket në mënyrë automatike pas 8 orësh.