info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Pancreatin 2000 mg

Çmimi:2,580.00 L 2,193.00 L -15%

Suplement ushqimor me pankreatinë
100 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

100 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Pankreatin është një kombinim i enzimave pankreatike të derrit.
Pankreatina ka amilazë (ndihmon në tretjen e karbohidrateve), proteazë (ndihmon në tretjen e proteinave) dhe lipazë (ndihmon në tretjen e yndyrnave).

Nuk përmban:
– sojë;
– qumësht;
– vezë;
– susam;
– gluten;
– derivate të bulmetit.

Suplementet ushqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement ushqimor.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohet 1 kapsulë, 1 deri në 3 herë në ditë, gjatë ose midis vakteve ushqimore.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Pancreatin 10X (porcine)(Equivalent to 2,000 mg)
Amylase
Protease
Lipase
Microcrystalline Cellulose, Gelatin (capsule), MCT Powder (medium-chain triglycerides) and Silicon Dioxide

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping