info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Liver Caps

Çmimi:2,740.00 L 2,466.00 L -10%

Suplement që mbështet
funksionimin normal të mëlçisë
Paketim x 100 kapsula

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

Formulim që kombinon mëlçinë
e viçit pa yndyrë, me ekstraktet e bimës Silybum marianum (gjemb gomari) dhe rrënjët e bimës Eleutherococcus senticosus për një mirë-funksionim të mëlçisë.
Nuk përmban hormone dhe as lëndë të tjera shtesë.
Pa OMGJ.
Pa gluten.
Pa sojë.
Pa arra.
Pa vezë.
Pa misër.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Suplementet ushqimore nuk zëvendësojnë dietën ushqimore.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një problem shëndetësor këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Ruhet në një vend të freskët dhe të thatë pas hapjes.

Përdorimi

Rekomandohet të pihen dy
kapsula në ditë.

Përbërësit

Serving Size: 2 Capsules
Servings Per Container: 50
Amount per Serving % Daily Value

Beef Liver Powder
(Defatted) (Argentine) 1 g (1,000 mg) *
Organic Eleuthero Root
(Eleutherococcus senticosus) 100 mg *
Milk Thistle Extract
(Silybum marianum) (Fruit/Seed) (Standardized
to 80 mg Silymarin Flavonoids – equivalent 80%) 100 mg *
Other Ingredients: Bovine Gelatin (capsule), Silica and Stearic Acid (vegetable source).