info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now Calcium Citrate Plus

Çmimi:2,340.00 L 1,989.00 L -15%

Suplement ushqimor me kalçium për kocka të shëndetshme
120 kapsula

Stock: Ka stok

SKU: NOW195
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Lactose Gluten

Masa

120 kapsula

Suitable For

Përshkrimi

Citrati i kalçiumit është forma aktive, lehtësisht e absorbueshme e kalçiumit.
Kalçiumi është një mineral i nevojshëm për kockave të forta dhe të shëndetshme.
Krahas kalçiumit, formulimi përmban dhe vitaminë D, magnez, zink, bakër dhe mangan, substanca të nevojshme për kockat.

Nuk përmban:
– gluten;
– sojë;
– qumësht;
– vezë;
– arra;
– grurë.

Suplementet ushyqimorë nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike, këshillohuni me mjekun tuaj përpara përdorimit të këtij suplementi.

Përdorimi

Rekomandohet të konsumohen 3 kapsula në ditë (në momente të ndryshme gjatë ditës).
Kapsulat konsumohen gjatë vaktit ushqimor.
Mos tejkaloni dozën ditore të lejuar.

Përbërësit

Vitamin D2
Calcium
Magnesium
Zinc
Copper
Manganese
Cellulose (capsule), Cellulose Powder, Ascorbyl Palmitate and Silica

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping