info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Now 7-KETO 100 mg

Çmimi:3,249.00 L 2,924.10 L -10%

Suplement me 7-KETO-DHEA që ndihmon në menaxhimin e peshës
Paketim x 30 kapsula

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Suitable For

Lactose Gluten

Përshkrimi

7-KETO-DHEA është një metabolit i DHEA-së (dehydroepiandrosterone), sasia e të cilit në organizëm ulet me kalimin e viteve.
7-KETO-DHEA merr pjesë në proçese biologjike që shoqërohen me çlirim nxehtësie (termogjeneza).
Kombinimi i suplementeve me 7-KETO-DHEA me dietë ushqimore dhe aktivitet fizik është vënë re të ketë një ndikim pozitiv në rënien dhe menaxhimin e peshës.
Pa gluten.
Pa OMGJ.
Pa vezë.
Pa produkte të bulmetit.
Pa arra.
Pa sojë.
I përshtatshëm për veganë dhe vegjetarianë.
I çertifikuar nga UL.
I prodhuar sipas GMP-së.
Nëse jeni shtatzënë, ushqeni me gji apo keni një problem shëndetësor të caktuar këshillohuni me mjekun tuaj para përdorimit të këtij produkti.
Suplementet nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.

Përdorimi

Rekomandohet të pihet 1 kapsul 2 herë në ditë bashkë me ushqimin.

Përbërësit

Serving Size: 1 Veg Capsule
Servings Per Container: 30
Amount per Serving % Daily Value
7-KETO® (DHEA Acetate-7-one) 100 mg †
Other Ingredients:Rice Flour, Cellulose (capsule), Magnesium Stearate (vegetable source) and Silica.