info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Novexpert Radiance Lifting Eye Contour Vitamin C

Çmimi:4,840.00 L

Krem me vitaminë C, specifik për zonën e syve.
15 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

, , ,

Brand

Formulation

Masa

15 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Krem me vitaminë C, specifik për zonën e syve.
Ofron hidratim afatgjatë deri në 24 orë.
Gjatë ditës, siguron një efekt lifting të menjëhershëm kurse gjatë natës, një veprim anti-rrudhë dhe rigjenerues.
Përmirëson elasticitetin e lëkurës dhe rigjeneron epidermën.

Hipoalergjik.
I përshtatshëm për gratë shtatzëna dhe gjidhënëse.
Vegan & organik.

Përdorimi

Aplikojeni në zonën e konturit të syve në mëngjes dhe mbrëmje.

Përbërësit

Aqua (Water)°, Glycerin°, Butylene Glycol°, Bentonite°, Caprylic/Capric Triglyceride°, Ascorbyl Glucoside°, Glyceryl Caprylate°, Xanthan Gum°, Adansonia Digitata Pulp Extract°, Bacillus Ferment°, Sodium Hyaluronate°, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder*°, Phytic Acid°, Laminaria Ochroleuca Extract°, Biosaccharide Gum-2°, Tocopherol°, Maltodextrin°, Citric Acid°, Arginine°, Parfum (Fragrance)°, Glycine Soja (Soybean) Oil°.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping