info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Psoriane vit. PP Lait Apaisant Hydratant

Çmimi:2,300.00 L 1,955.00 L -15%

Qumësht hidratues, zbutës për lëkura të thata dhe të irrituara
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

200 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Formulë e pasur me përbërës aktivë keratolitik eliminon skuamat në lëkurë dhe e ushqen atë.

Përmirëson lipidet e lëkurës dhe qetëson irritimet dhe kruarjet.
Gjatë një përdorimi të përditshëm lëkura mbetet 100 % e butë dhe e hidratuar për një kohë të gjatë.

Testuar deramtologjikisht.
Pa parabenë.

Përdorimi

Aplikoje në mëngjes dhe në darkë në të gjithë zonat e acaruara të lëkurës.

Përbërësit

AQUA (WATER), ETHYLHEXYL PALMITATE, BUTYROSPERMUM PARKII (SHEA) BUTTER, DI-C12-13 ALKYL MALATE, ISODECYL NEOPENTANOATE, GLYCERIN, CYCLOPENTASILOXANE, DIMETHICONE, GLYCERYL STEARATE, NICINAM2, PARAHOLIDE (FRAGRANCE), SALICYLIC ACID, CARBOMER, POLYACRYLAMIDE, DIPHENYL DIMETHICONE, CHLORPHENESIN, C12-20 ALKYL GLUCOSIDE, C13-14 ISOPARAFFIN, TETRASODIUM EDTA, FARNESOL, SODIUM HYDROXIDE, LAURETH-7.