info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Psoriane Shampooing Apaisant Anti-Squames

Çmimi:2,300.00 L 1,955.00 L -15%

Shampo kundër skalpit të irrituar dhe zbokthit
125 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

125 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

Suitable For

,

Përshkrimi

Shampo për përdorim të përditshëm për skalp të irrituar dhe me zbokth.

Largon ndjesinë e diskomfortit dhe kruarjes.
Formulë e pasur me Piroctone Olamine dhe agjentë keratolitikë, të cilët bëjnë eliminimin e zbokthit, duke e lënë skalpin të butë dhe të pastër.

Pa parabenë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikoje shampon në flokë dhe në skalp duke e masazhuar në të gjithë sipërfaqen e kokës.
E lë 10 minuta më pas e shpëlan me ujë.

Përbërësit

AQUA (WATER), PROPYLENE GLYCOL, SODIUM LAURETH SULFATE, DECYL GLUCOSIDE, CETEARETH-60 MYRISTYL GLYCOL, SODIUM COCOAMPHOACETATE, GLYCOLIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, SALICYLIC ACID, PEG / SOPHYDL / ACG 2, PERFUME (FRAGRANCE), OXIRANE, CITRIC ACID, DIPOTASSIUM GLYCYRRHIZATE, SODIUM SULFATE