info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Matidiane Anti-Shine Day Treatment

Çmimi:3,100.00 L 2,635.00 L -15%

Krem dite i cili ul prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë
40 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

40 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Krem dite i krijuar posaçërisht për të pakësuar prodhimin e tepërt të yndyrës në fytyrë, pa qënë agresiv me lëkurën, për lëkurë mikse dhe të yndyrshme.

Prania e Chrono Regul HD dhe përbërësve të tij aktivë eksfolion lëkurën, duke pakësuar sasinë e yndyrës, minimizuar poret dhe duke e lënë lëkurën të hidratuar.

Mund të përdoret dhe si bazë make-up.
Jo komedogjenik.
Pa paraben.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes, në fytyrë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), GLYCERIN, GLYCERYL STEARATE, PEG-100 STEARATE, PROPYLENE GLYCOL DICAPRYLATE / DICAPRATE, PEG-8, BETAINE SALICYLATE, OCTYLDODECANOL, POTASSIUM CETYL PHOSPHATE, CETEARYL ALCOHOL, NYLON-12, DICAPRYLYL CARBONATE, BUTYLENE GLYCOL, PENTYLENE GLYCOL, PENTAERYTHRITYL DISTEARATE, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, NIACINAMIDE, CYCLOPENTASILOXANE, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, NELUMBIUM SPECIOSUM FLOWER EXTRACT (NELUMBO NUCIFERA FLOWER WATER), ARGANIA SPINOSA KERNEL OIL, SERENOA SERRULATA FRUIT EXTRACT, SESAMUM INDICUM (SESAME) SEED EXTRACT, SODIUM C8-16 ISOALKYLSUCCINYL LACTOGLOBULIN SULFONATE, PARFUM (FRAGRANCE), PEG-60 ALMOND GLYCERIDES, TOCOPHEROL, CARBOMER, NORDIHYDROGUAIARETIC ACID, SODIUM METABISULFITE, OLEANOLIC ACID, CHLORPHENESIN, DISODIUM EDTA, PHENOXYETHANOL, GLYCERYL HYDROXYSTEARATE, SODIUM HYDROXIDE, CAPRYLYL GLYCOL, BETA SITOSTEROL