info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Iklen+ Anti Dark Spot Corrector Serum

Çmimi:5,500.00 L 4,675.00 L -15%

Serum për eliminimin e njollave kafe dhe rrudhave në lëkurë
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Iklen + është një serum trajtues intensiv për eliminimin e njollave kafe në lëkurë dhe rrudhave.
Përthithet shumë lehtë nga lëkura duke depërtuar menjëherë në epidermë.
Hidraton dhe ushqen lëkurën.
Kontrollon dhe formimin e njollave të reja të krijuara nga stresi oksidativ, duke kontrolluar prodhimin e melaninës.

Vepron në njollat kafe të krijuara nga dielli, ndryshimet hormonale, shenja që lënë traumat në lëkurë.
89 % përmirësim në lëkurën e pacientëve me melasma.

Pa parfum.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet për minimumi 8 javë në mëngjes dhe/ose ne darkë përpara depigmenting anti-wrinkle Perfect Sublim CC Cream

Përbërësit

AQUA (WATER), BUTYLENE GLYCOL, GLYCERIN, DIPHENYLSILOXY PHENYL TRIMETHICONE, ALCOHOL, GLYCOSYL TREHALOSE, DIMETHICONE, PEG-75, HYDROGENATED STARCH HYDROLYSATE, PEG-150, PEG-32, PEG-6, 4-BUTYLRESORCINOL, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, CARBOMER, POTASSIUM HYDROXIDE, SODIUM CITRATE, SORBITAN STEARATE, XANTHAN GUM, AESCULUS HIPPOCASTANUM (HORSE CHESTNUT) SEED EXTRACT, CITRIC ACID, SOPHORA ANGUSTIFOLIA ROOT EXTRACT, ACHILLEA MILLEFOLIUM EXTRACT.