info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Exfoliac BB cream light

Çmimi:2,200.00 L 1,870.00 L -15%

Hidratues dhe mbulues me ngjyrë i imperfeksioneve për lëkurë të yndyrshme
30ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

,

Action

, , ,

Suitable For

,

Përshkrimi

Exfoliac BB është krem hidratues dhe mbulues i imperfeksioneve me pigment natyral.
Në sajë te mikro-kokrrizave heq papastërtitë nga lëkura duke kufizuar zhvillimin e baktereve dhe eliminimin e yndyrës së tepërt.
Ngjyrë e lehtë e përshtatshme për lëkura të yndyrshme dhe me tendencë akneike.

Tolerancë e shkëlqyer, jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë
dhe në qafë në mëngjes në lëkurë të pastruar më parë me ujë micelar.

Përbërësit

AQUA (WATER), CYCLOPENTASILOXANE, CI 77891 (TITANIUM DIOXIDE), PROPANEDIOL, METHYL METHACRYLATE CROSSPOLYMER, DISTEARDIMONIUM HECTORITE, CETYL PEG / PPG-10/1 DIMETHICONE, BIS-PEG / PPGHOL / 14/14/77 OXIDES), POTASSIUM SORBATE, CHLORPHENESIN, PERFUME (FRAGRANCE), SODIUM LAUROYL LACTYLATE, DISODIUM EDTA, CI 77499 (IRON OXIDES), XANTHAN GUM, GLYCERIN, CAPRYLHYDROXAMIC ACID, DIMETHICONOID, FETHAMONIDE , lIMONENE, CERAMIDE AP pHYTOSPHINGOSINE, LINALOOL, cHOLESTEROL, Carbomer, Hydroxy, CITRAL, ETHYLHEXYLGLYCERIN, BENZYL sALICYLATE ALPHA-ISOMETHYL iONONE, HEXYL CINNAMAL, CITRONELLOL, pentaerythrityl TETRA-DI-T-butyl hydroxyhydrocinnamate, CERAMIDE EOP, triisopropanolamine, CI 77492 (IRON OXIDES), DIMETHICONE, MAGNESIUM SULFATE,TOCOPHERYL ACETATE, CAPRYLYL GLYCOL, SODIUM BENZOATE.