info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva EXFOLIAC Acnomega 200

Çmimi:1,780.00 L 1,068.00 L -40%

Trajtim intensiv për lëkurë me akne të moderuara
30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Acnomega 200 është një trajtim intensiv për lëkurë të yndyrshme dhe me akne.

Në saj të kompleksit “alfa-omega HA” vepon në shtresat sipërfaqsore dhe me të thella të epidermës duke dhënë një veprim kerato-aktiv dhe antibakterial.
Matifikon lëkurën duke eliminuar sebumin e tepërt dhe liron poret e bllokuara.
Lëkura juaj do të duket më e butë e pastër dhe pa njolla aknesh.

Pa parabenë, pa konservues.
I testuar dermatologikisht.
Hipoalergjik

Përdorimi

Aplikoje në fytyrë
të larë dhe të thatë, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

Aqua, Tri-C12-C13 Alkyl Citrate, Di-C12-C13 Alkyl Malate, Glycerin, Glycolic Acid, Lactic Acid, Polymethyl Methacrylate, Cyclopentasiloxane, Butylene Glycol, Sodium Hydroxide, Glyceryl Stearate, Hydroxypropyl Starch Phosphate, PEG-100 Stearate, Bisabolol, Propylene Glycol Alginate, Methyl Glucose Sesquistearate, Cetyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Stearyl Glycyrrhetinate, Alcohol, Pentylene Glycol, Caprylyl Glycol, Polyglyceryl-10 Laurate, Cocamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, Disodium EDTA, Zinc Gluconate, Xanthan Gum, Disodium Lauriminodipropionate Tocopheryl Phosphates, 10-Hydroxydecanoic Acid, Sebacic Acid, 1,10-Decanediol, Salicylic Acid, Cocamidopopyl Dimethylamine, Glyceryl Stearate, Zea Mays Starch, Hydrolyzed Corn Starch, Hydrolyzed Starch Octenylsuccinate, Retinyl Palmitate, Helianthus Annuus Seed Oil, Tocopherol, Fragrance.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping